Віконний Ряд, вікна металопластикові львів, підвіконня львів, відливи львів, двері міжкімнатні львів, двері вхідні львів, шафи купе львів, меблі на замовлення у Львові

(032)-245-08-37

(067)-340-10-91

Львів, вул. Сихівська, 2

ГОЛОВНА ФОТОГАЛЕРЕЯ АКЦІЇ ІНФОРМАЦІЯ КОНТАКТИ РОЗПРОДАЖ

УКР РУС

Кращі ціни на міжкімнатні двері у Львові від магазину Віконний Ряд!

РЕГІОНИ ПРОДАЖУ

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Львів, Дрогобич, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Ужгород, Мукачево, Хуст, Виноградів

ВІКОННІ СИСТЕМИ

Що таке профіль вікна ПВХ ?

Профіль вікна ПВХ - це конструкція вікна , яка складається з віконних блоків , виготовлених за допомогою методу екструзії за певними розмірами. По суті профіль - це все , крім скла.

Складається з наступних частин:

профіль рами - основна рама (зовнішня сторона)
армуючий профіль - елемент вікна , який виконаний з металу та призначений для посилення віконної конструкції. Розташовується всередині вікна та робить його міцним та надійним
стулковий профіль - створює відкчиняющі елементи вікна - стулки
штапик - профіль , який дозволяє утримувати всередині вікна склопакет.

Всі ці елементи складаютьть «профіль вікна » , точніше профільну систему.

Який профіль краще?

Профілі вікон бувають з різних матеріалів: полівінілхлориду (ПВХ) , дерева , склопластику , алюмінію або сталі. Існують також комбіновані профілі , наприклад алюмній + пластик. Кожен профіль має свої переваги та недоліки . Насправді поняття « найкращий профіль » в принципі немає. Є « найбільш оптимальний »для даного приміщення та віконного отвору. Якщо зібралися купити вікно, тоді Ви повинні скласти пазл з ціни та якості. Якісний профіль повинен захищати приміщення від холоду , ізолювати звук , не псувати зовнішній та внутрішній вигляд приміщення. Сьогодні найбільш популярний металопластиковий профіль ( ПВХ профіль , пластиковий профіль) , який відповідає всім заявленим вимогам. ПВХ профіль вікна використовують для заскління квартир , будинків , дач , котеджів , балконів і лоджій. Не відстає від ПВХ та алюмінієвий профіль , який завдяки сучасним утеплюючим вставкам володіє відмінними теплоізоляційними характеристиками . При цьому алюмінієвий профіль використовують при склінні приміщень , для яких необхідно особлива міцність . Такий профіль стоїть на порядок вище , ніж пластиковий. Тому при виборі профілю слід об'єктивно оцінити свої фінансові можливості та умови монтажа.

З чого складається трьохкамерний профіль?

Згідно з назвою цей профіль має три камери:

1-а - витримує температуру зовні будівлі. Вона перша приймає « удар »у вигляді коливань температур і опадів
2- а - в ній розміщується армуючий профіль , який забезпечує міцність віконної конструкції
3-я - припускає розміщення фурнітури.

Чим відрізняється трьохкамерний від п'ятикамерного профілю?

Усередині профілю існують окремі поділи , які розділяють його на кілька частин . Ці поділи утворюють порожнини , які заповнені повітрям , що набагато зменшує втрати тепла з приміщення. Відповідно трьохкамерний відрізняється від п'ятикамерного профілю кількістю камер . Для Львова ця різниця не суттєва, адже температурний режим не настільки суворий , щоб використовувати п'ятикамерний профіль.

Що таке склопакет?

Склопакет - частина вікна, через яку ми дивимося на вулицю. Склопакет являє собою два або три скла, які розділені повітрям або газом.

Однокамерний або двокамерний склопакет?

Однокамерний склопакет являє собою два скла, які розділені одою рамою. Двокамерний склопакет має три скла та дві рами. Двокамерний має кращі показники звуко - та теплоізоляції.

Що таке енергозберігаюче вікно?

Це різновид склопакета , отвори якого заповнені спеціальним газом. Як правило, використовують аргон. Вважається, що використання газу покращує теплоізоляцію на 6 % . Складність полягає в тому, що наші кліматичні умови не ставлять необхідність таких жорстких заходів з утеплення вікна. Найчастіше покупець не має реальної можливості переконатися, що в купленому вікні знаходиться газ , адже перевірити це можна тільки за допомогою спеціального пристрою.

Що таке фурнітура вікна?

Фурнітура вікна - цілісна система механізмів, які забезпечують всі механічні рухи вікна при експлуатації. До фурнітури відносяться всілякі петлі , ручки , замки , які управляються за допомогою всього однієї ручки . Якість фурнітури - запорука довговічності та надійності вікна.

Які бувають стулки?

Стулки розрізняють за типом відкривання на:

поворотні: рух відбувається навколо однієї осі вертикально.
поворотно - відкидні: повертається довкола осі вертикально , а також відкидається для провітрювання.
відкидні: рух відбувається навколо горизонтальної осі.

Стулки розрізняють по положенню ручки на правосторонні і лівосторонній.

Чи безпечні пластикові вікна?

Пластикові вікна ( ПВХ вікна) зроблені з пластику, який повсюдно оточує нас у побуті : іграшки, посуд , телефони , магнітоли та ін. Більше того всі профілі проходять санітарно - епідеміологічну перевірку.

Запотіває склопакет?

Якщо в приміщенні висока вологість, а на вулиці низька температура, тоді можливо запотівання склопакета. Для того щоб цього уникнути, необхідно періодично провітрювати приміщення.

ДВЕРІ МІЖКІМНАТНІ

Вибір міжкімнатних дверей не така проста справа, як може здатися на перший погляд. Тут потрібно врахувати кілька основних характеристик: зовнішній вигляд дверей, експлуатаційні якості, термін служби, дизайн інтер'єру. При цьому слід врахувати оптимальне співвідношення всіх параметрів.

Міжкімнатні двері з штучних матеріалів - це двері, які виготовляються із застосуванням сучасних деревоподібних матеріалів, таких як МДФ, ДСП, ДВП і т.д. Вони практично не поступаються по красі, довговічності і експлуатаційним якостям дверям з масиву. При цьому вони дешевше і менш схильні реакцій на зміну вологості в приміщенні, таким як викривлення і деформація полотна. Це залежить від технології виробництва і від породи деревини шпони, використовуваного для обробки дверей.

При цьому самі матеріали, на відміну від масиву натуральної деревини, є менш дорогими. Важливу роль відіграє той факт, що такі двері можна робити в більш великих обсягах на повністю автоматизованих лініях, без втрати якості. Тому міжкімнатні двері з штучних матеріалів менш дорогими.

Шпоновані двері - окремий вид міжкімнатних дверей, у яких полотно дверей покрито особливим натуральним матеріалом, званий шпон. Шпон - це найтонші зрізи натуральної деревини. Відмінна риса шпонованих дверей - їх натуральний вигляд. Але, на відміну від дверей з масиву, шпоновані двері набагато дешевше. За рахунок того, що полотно дверей виготовлено не з масиву, двері стає значно легше, ніж двері з масиву дерева. А також при цьому шпоновані двері менше реагують на зміни влажності. Слід зауважити що за рахунок фанеровованія натуральним шпоном двері виглядає також граціозно і представницький як і двері з масиву дерева. До інших позитивних якостей шпонованих дверей відносять їх відмінні звукоізолюючі властивості. Якщо Ви хочете, що б у Вас вдома не було чути, що говорять в сусідній кімнаті - Вам знадобляться шпоновані двері. Шпоновані двері як правило мають більш низьку вартість, ніж двері, виконані повністю з масиву дерева. Технологія виготовлення шпону дозволяє зробити високоякісний шпон, стійкий до деформацій за рахунок сучасних клейових технологій. Однак додання естетичного вигляду дверей - не єдина мета шпонування дверей. Так як шпон виготовляється з порід деревини з високою щільністю, то покриття шпоном більш легкого, але при це схильного механічних пошкоджень, покликане захистити цю поверхню від передчасного зносу

Деревина для виготовлення дверей повинна бути якісна висушена. Щоб це зробити (зняти внутрішнє напруження волокон, вологість - 5-8% і т.д.) потрібно час і дороге устаткування. Цей фактор позначається на вартості матеріалу.

Всі складові частини дверного блоку повинні мати ідеальні пропорції і геометрію, бруски ретельно проклеєні. Поверхня повинна бути якісно оброблена: пофарбована, покрита лаком або високоякісними матеріалами - це потрібно для того, щоб виключити проникнення вологи всередину

ШАФИ КУПЕ

Порада 1. Вартість шафи-купе багато в чому залежить від системи розсувних дверей. Тому рішення, яка у Вашій шафі буде система, вимагає при виборі шафи-купе особливої уваги. Різні системи розсувних дверей дуже сильно розрізняються за ціною, часто в рази. При цьому функціонально ці системи можуть бути практично однакові. Дуже багато залежить від імені фірми-виробника систем. Що ж до профілів, то вони всі приблизно однакової якості, відверта халтура зникла з ринку ще пару років назад. Наш магазин використовує якісні матеріали та комплектуючи провідних виробників галузі.

Порада 2. Якщо шафа-купе знаходиться у вузькому або тісному приміщенні, наприклад, в коридорі, ми рекомендуємо використовувати в дверях дзеркала. У шафах-купе дзеркала не лише виконують свою безпосередню функцію, даючи людині поглянути на себе, але і візуально розширюють простір, створюючи відчуття простору навіть в хрущовці. Крім того, велике дзеркало робить простір помітно світліше, що особливо актуально в квартирах в темних коридорах, в яких практично ніколи не буває вікон. Магазин Віконний ряд пропонує звичайні дзеркала, дзеркала "Графіт" та "Бронза", а також і з художнім матуванням.

Порада 3. Не варто робити відстань між полицями більше 30-40 см. Така відстань достатня для того, щоб скласти речі, якщо зробити відстань більше, то будуть дуже високі стопки і в них плутатиметеся. Але якщо глибина шафи велика, то може мати сенс зробити відстань між полицями більше, щоб мати кращий доступ углиб. В наших шафах ми пропонуємо готові рішення внутрішньої організації простору шаф, які розроблені з урахуванням загально прийнятих рішень дизайну та ергономічних стандартів зручності використання.

Порада 4. Якщо глибина шафи менше 60 см, то для вішалок використовується не звичайна штанга, а спеціальна штука, ми її називаємо "мікроліфт". Ця штука дозволяє вішати вішалки в плоскості дверей. Це оптимальній вихід в ситуації коли не можливо поставити глибоку шафу.

Порада 5. Критично оцініть стіни приміщення. Річ у тому, що шафи завжди рівні, а якщо рівну шафу поставити до нерівної стіни, то ця сама нерівність стане видна.В такому разі краще просто відсунути шафу від кривої стіни, поставивши там наприклад тумбу або комод.

Порада 6. Якщо у Вас світлі стіни, то прагніть обирати темний колір ДСП шафи. Якщо стіни темні, то шафу краще поставити світлу. І не слід підбирати матеріал для шафи в тон стінам! Ну хіба що в тон дверям. Має бути контраст із стінами, інакше меблі втрачаються і виглядають тьмяно. Але іноді бувають винятки продиктовані концепцією інтер'єра. Наш асортимент дозволяє підібрати шафу-купе під будь яке стилістичне рішення.

Порада 7. Шафа з підсвічуванням або додатковими зовнішніми полицями виглядає набагато ефектнішою. Також додаткове освітлення має і корисну функцію освітлення полиць що може буті зручним у темних приміщеннях а кутовий сегмент може зберігати на своїх полицях речі які Ви хотіли б бачити (фото, вази, декоративні прикраси та багато іншого) . Наші шафи при бажані покупця комплектуються карнизом та лампами для монтажу на ньому і кутовим сегментом зовнішніх полиць.