Все для Вашого комфорту!
ВІКНА ДВЕРІ ПІДВІКОННЯ ВІДЛИВИ РОЛЕТИ ЖАЛЮЗІ

Міжкімнатні двері ПАПА КАРЛО

Пропонуємо найбільший каталог міжкімнатних дверей від ТМ Папа Карло. Каталог включає 6 серій дверей - МІЛЕНІУМ, ОПТІМА, КОСМОПОЛІТЕН, ПЛАТО, МОДЕРН, ЕЛЕГАНЗ. На сайті можна переглянути ціни на шпоновані та ламіновані міжкімнатні двері від ТМ Папа Карло.

Серія МІЛЕНІУМ


Серія ОПТІМА


Серія КОСМОПОЛІТЕН

Ціни на міжкімнатні двері папа карло у львові
Ціни на міжкімнатні двері папа карло у львові
Ціни на міжкімнатні двері папа карло у львові

Серія КОСМОПОЛІТЕН

Ціни на міжкімнатні двері


Серія ПЛАТО


Серія МОДЕРН


Серія ЕЛЕГАНЗ


Фабрика дверей «Папа Карло» почала свою виробничу діяльність у 1996 р. і на даний час асортимент продукції, що випускається нею, включає: інтер’єрні міжкімнатні двері, розсувні системи, декоративні стінові панелі, плінтуси.

Фабрика має всесвітньо визнаний сертифікат ISO 9001, що гарантує високу якість продукції від стадії проектування й виробництва до установки й обслуговування.

В нашій продукції використані тільки безпечні для навколишнього середовища технології та матеріали, гарантом якості якої є сертифікат ISO 14001, що підтверджує ефективну систему управління екологічною безпекою.

Сучасне обладнання та передові технологічні процеси дозволяють випускати продукцію високої якості, здатну прикрасити будь-які інтер’єри.

Фабрика поставляє свою продукцію по всій Україні, а також у США, Канаду, Ізраїль і деякі країни ЄС.

У всіх моделях, незалежно від вартості, дверні полотна й короби виготовляються тільки з переклеєної натуральної деревини, що забезпечує міцний каркас дверного блоку й гарантує його надійну й довговічну експлуатацію.

Фінішна обробка у дверях преміум класу виконується натуральним або модифікованим шпоном fine-line, а в економ сегменті – екологічно чистим полімерним екошпоном на основі поліпропілену або фініш-плівкою з 3-d ефектом на основі целюлози.