Все для Вашого комфорту!
ВІКНА ДВЕРІ ПІДВІКОННЯ ВІДЛИВИ РОЛЕТИ ЖАЛЮЗІ

PROOF 1200 - вхідні двері на вулицю ТМ СТРАЖ

Вхідні двері подвійні «PROOF» замовити у львові

Двері «PROOF»

Ціна від 19600 грн

Вхідні двері подвійні «Party A» замовити у львові

Двері «Party A»

Ціна від 20070 грн

Вхідні двері подвійні «Party С» замовити у львові

Двері «Party С»

Ціна від 20340 грн

Вхідні двері подвійні «Party D 1.5» замовити у львові

Двері «Party D 1.5»

Ціна від 20520 грн

Вхідні двері подвійні «РИО Double» замовити у львові

Двері «РИО Double»

Ціна від 22400 грн

Вхідні двері подвійні «РИО Double» замовити у львові

Двері «РИО Double»

Ціна від 25240 грн

Вхідні двері подвійні «Стрим Double» замовити у львові

Двері «Стрим Double»

Ціна від 25240 грн

Вхідні двері подвійні «Классе Рио» замовити у львові

Двері «Классе Рио»

Ціна від 24000 грн

Вхідні двері подвійні «Рива P Double» замовити у львові

Двері «Рива P Double»

Ціна від 24490 грн

Вхідні двері подвійні «Эридан Рио» замовити у львові

Двері «Эридан Рио»

Ціна від 27060 грн

З чого починається будинок? Звичайно, з надійних, міцних і солідних вхідних дверей. Вони зустрічають на порозі господарів і гостей, забезпечують безпеку, тепло, затишок і збереження майна. Але якщо у квартири встановлюють переважно стандартні двері шириною 80 см, то інколи зручніше монтувати полуторні вхідні двері PROOF 1200.

Такі двері рекомендується встановлювати у приватних будинках, котеджах. Десятки клієнтів вже зробили вибір полуторних вхідних дверей ТМ Страж із сучасним дизайном на під'їзд офісу або в тамбур на кілька квартир і загальний коридор, що забезпечує користувачам значні додаткові можливості

Висока якість полуторних дверей

Завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам, полуторні вхідні двері PROOF 1200 сьогодні мають підвищений попит. Їх особливістю є збільшені розміри 1200х2050 мм і конструкція, що передбачає дві стулки: робочу широку 90 см і вузьку 30 см, що закривається на шпінгалети. Можливе виготовлення за стандартними розмірами 1220/1250/1320х2050 мм.

Це дуже зручно, оскільки в житті часто виникає необхідність максимально збільшити ширину проходу до розмірів отвору для занесення меблів або інших великогабаритних предметів, а в інший час користуватися дверима у звичайному режимі. За іншими характеристиками полуторні вхідні двері PROOF 1200 нічим не відрізняються від надійних металевих дверей ТМ Страж стандартних розмірів.

Полотно дверей має посилений каркас з вертикальними ребрами жорсткості й стальний лист завтовшки 1,8 мм, що є найкращим захистом житлового або офісного приміщення. Для більш зручного регулювання притвору вхідні двері обладнано спеціальним пристроєм притискання полотна.

Вхідні двері PROOF 1200 чудово витримують високі механічні навантаження, а оздоблення плитами МДФ, вкритими високоякісною плівкою ПВХ, підвищує їх стійкість до руйнівного впливу навколишнього середовища. Тому такі двері довговічні й практичні. Лінійку моделей PROOF 1200 представлено чотирма комплектаціями: Standart, Standart Hook, Standart Plus та Prestige, які відрізняються глибиною коробу, кількістю ребер жорсткості, фурнітурою.

У нас в каталозі ви знайдете різні моделі вхідних дверей PROOF 1200: з декоративними решітками, двокамерним склопакетом, вставками з нержавіючої сталі. Усі варіанти виконано з якісних матеріалів, тому ви можете не хвилюватися з приводу безпеки своєї сім'ї. Вибирайте функціональні й красиві вхідні двері в компанії «Віконний Ряд»!

Телефони магазину:

067-340-10-91, 032-245-08-37