Все для Вашого комфорту!
ВІКНА ДВЕРІ ПІДВІКОННЯ ВІДЛИВИ РОЛЕТИ ЖАЛЮЗІ

Міжкімнатні двері НОВИЙ СТИЛЬ!

Великою популярністю на ринку України користуються міжкімнатні двері ТМ „ Новий стиль“. Фабрика яка була заснована 2002 р на сьогоднішній час може виготовляти до 6000 полотен в день. Правильні цінові і дизайнерські рішення ТМ Новий стиль, використання нових технологій зробили фабрику однією із лідерів на ринку України. Продукція компанії поставляється в більше ніж 20 країни світу.

Колекції дверей

Міжкімнатні двері Ностра Новий Стиль львів

Міжкімнатні двері Маестра Новий Стиль львів

Міжкімнатні двері Елегант Новий Стиль львів

Міжкімнатні двері Liberty Doors Новий Стиль львів

ТМ Новий стиль

ТМ Новий стиль використовує матеріали провідних світових лідерів що разом з технологією і досвідчений персонал дозволяє отримати продукцію найвищої якості. На сьогоднішній день фабрика виготовляє близько 100 000 полотен в місяць, одночасно в каталозі є близько 2000 моделів з різними декорами і розмірами.

Переваги ТМ Новий стиль:

  • Сучасний дизайн

  • Найкраща ціна

  • Якість перевірена часом

  • Надійність конструкції і зовнішніх матеріалів

  • Екологічно чисті матеріали

Ідучи в ногу з часом компанія „ Новий стиль“ постійно вдосконалює конструкції своїх виробів.

В залежності від типу конструкції дверні полотна ТМ Новий стиль діляться на каркасно-щитові і збірні.

Каркасно-щитові дверні полотна конструктивно являє собою: каркас дверей виготовлений з двошарового соснового брусу, розміром 28*34 мм, зрощеного по периметру, мікрошин”, що підвищує стійкість до зовнішніх впливів і зводить до мінімуму ймовірність того, що двері можуть деформуватись з часом під впливом вологи і тепла.

Збірні полотна це двері зібрані з окремих конструктивних елементів і скріпленими стяжними гвинтами на спеціальному обладнанні за принципом конструктора. Завдяки збірній конструкції дверного полотна існує можливість заміни окремих елементів дверей при пошкодженні.

Основні терміни складових частин дверного блоку.

Дверний блок – це конструкція, що складається з дверної коробки (рами) і полотна навішеній на петлі, залишаючих пристроїв та інших елементів.

Дверна коробка – це частина дверного блоку, являє собою рамкову конструкцію, закріпляється на стінах дверного отвору.

Дверне полотно - рухома частина дверей яка навішується за допомогою петель на короб.

Лиштва – це елементи, що прикривають місця з’єднання між коробкою і дверним прорізом.

Дверні планки – це елементи які використовуються в разі, якщо товщина стіни більше ширини коробки для декорування дверного отвору в колір дверного полотна.

Притворна планка – це декоративна рейка, яка використовується де є дверні блоки, що складаються з двох полотен. Планка дозволяє приховати наявні щілини і зазори між полотнами.

Плінтус – декоративний і захисний елемент оздоблення приміщень для оформлення переходу між підлогою і стіною, що йде понизу стіни.

Телефони магазину:

067-340-10-91, 032-245-08-37