Все для Вашого комфорту!
ВІКНА ДВЕРІ ПІДВІКОННЯ ВІДЛИВИ РОЛЕТИ ЖАЛЮЗІ

Міжкімнатні двері ПАПА КАРЛО

ТМ Папа Карло фабрика дверей львів

Пропонуємо найбільший каталог міжкімнатних дверей від ТМ Папа Карло. Каталог включає 6 серій дверей - МІЛЕНІУМ, ОПТІМА, КОСМОПОЛІТЕН, ПЛАТО, МОДЕРН, ELEGANCE. На сайті можна переглянути ціни на шпоновані та ламіновані міжкімнатні двері від ТМ Папа Карло.

Серія МІЛЕНІУМ


Серія ОПТІМА

Акція на міжкімнатні двері папа карло у львові

Серія КОСМОПОЛІТЕН

Ціни на міжкімнатні двері папа карло у львові
Ціни на міжкімнатні двері папа карло у львові
Ціни на міжкімнатні двері папа карло у львові

Серія КОСМОПОЛІТЕН

Ціни на міжкімнатні двері


Серія ПЛАТО


Серія МОДЕРН


Серія ЕЛЕГАНЗ


Фабрика дверей «Папа Карло» почала свою виробничу діяльність у 1996 р. і на даний час асортимент продукції, що випускається нею, включає: інтер’єрні міжкімнатні двері, розсувні системи, декоративні стінові панелі, плінтуси.

Фабрика має всесвітньо визнаний сертифікат ISO 9001, що гарантує високу якість продукції від стадії проектування й виробництва до установки й обслуговування.

В нашій продукції використані тільки безпечні для навколишнього середовища технології та матеріали, гарантом якості якої є сертифікат ISO 14001, що підтверджує ефективну систему управління екологічною безпекою.

Сучасне обладнання та передові технологічні процеси дозволяють випускати продукцію високої якості, здатну прикрасити будь-які інтер’єри.

Фабрика поставляє свою продукцію по всій Україні, а також у США, Канаду, Ізраїль і деякі країни ЄС.

У всіх моделях, незалежно від вартості, дверні полотна й короби виготовляються тільки з переклеєної натуральної деревини, що забезпечує міцний каркас дверного блоку й гарантує його надійну й довговічну експлуатацію.

Фінішна обробка у дверях преміум класу виконується натуральним або модифікованим шпоном fine-line, а в економ сегменті – екологічно чистим полімерним екошпоном на основі поліпропілену або фініш-плівкою з 3-d ефектом на основі целюлози.

Сертифікати на двері ТМ «Папа Карло»

Сертифікат на блоки дверні дерев'яні ТМ Папа Карло

Сертифікат

Дверні блоки

Сертифікат на блоки дерев'яні дверні ТМ Папа Карло

Сертифікат

Дверні блоки

Протокол випробувань ТМ Папа Карло

Сертифікат

Протокол випробувань