Все для Вашого комфорту!
ВІКНА ДВЕРІ ПІДВІКОННЯ ВІДЛИВИ РОЛЕТИ ЖАЛЮЗІ

ЖАЛЮЗІ І РОЛЕТИ

Пропонуємо широкий асортимент віконних систем для захисту Вашої оселі від нагрівання та від сонячних променів. В нашому магазині Ви можете замовити жалюзі вертикальні (під штори) або горизонтальні, ролети ДЕНЬ НІЧ, ролети тканинні!

Ролети ДЕНЬ НІЧ

Ролети день ніч львів ціни

Ролети тканинні

Ролети тканинні львів ціни

Жалюзі вертикальні і горизонтальні

Жалюзі на вікна львів ціни

Абсолютно прості й елегантні, незвичайні або нестандартні, ексклюзивні й досить специфічні - усі ці порівняння цілком доречні, і є ознакою захоплення, що викликають жалюзі й тканинні ролети у Львові.

Як вибрати ролети або жалюзі на вікна у Львові

Купити жалюзі й рулонні штори у магазині «Віконний Ряд» можна за доступною ціною. Ролети мають певні особливості, які обумовлюють їх переважний вибір перед звичайними шторами:

 • Економічність – тканини потрібно набагато менше, ніж на звичайні портьєри.

 • Практичність – ролети й жалюзі легко кріпляться, можуть використовуватися у тих випадках, коли застосування звичайних штор з карнизами неможливо.

 • Функціональність – захищають від сонця, фіксуються на будь-якій висоті.

 • Великий вибір тканин для рулонних штор з різною фактурою – однотонні й набивні, прозорі й щільні, яскраві й приглушених тонів, з різними орнаментами й фотопринтом.

 • Довговічність жалюзі й ролетів - усі комплектуючі, сучасна фурнітура й системи кріплення виготовлено з високоякісних матеріалів провідних європейських виробників.

 • Естетичність - безмежні можливості для створення стильного інтер’єру, декорування стін.

 • Ліцензоване інноваційне виробництво.

Тканинні ролети

Тканинні ролети – ідеальний варіант декору для будь-якого приміщення

Ролети мають різні назви: рулонні жалюзі, світлофільтри, рулонні штори, рольштори. Ролети - винахід зовсім не нашого часу. Прикрашати інтер’єр вміли ще в епоху Стародавнього Риму, адже історія римських штор налічує кілька тисяч років. На вікнах тканинні ролети завжди висять випрямленими й ніколи не утворюють складок. У цьому їх головна відмінність від римських штор зі складками.

Стильні ролети принесуть у приміщення особливий стиль, не менш чудовий затишок, ніж традиційні портьєри. Тому усе частіше клієнти роблять вибір на користь саме тканинних ролетів, а не металевих жалюзі. Особливо актуальними ролети є для офісів і кафе, а також домашніх кухонь і лоджій, панорамних великих вікон.

Універсальність

Матеріал ролетів кріпиться до спеціальних валів і при необхідності розмотується або змотується за допомогою механічної системи підйому або дистанційно. Є варіанти замовлення ролетів у коробі й вільно розташованими. Оскільки рулонні штори розташовані близько до шибки, взимку у приміщенні зберігається більше тепла, а влітку - приємна прохолода.

Тканини

Ролети у Львові виготовляються зі спеціального щільного полотна, просоченого акрилатом, який надає виробам властивості відштовхувати бруд, воду, жир, пил, характеризується антистатичними й гіпоалергенними якостями. В залежності від структури й прозорості матеріалу, у приміщенні можна створити легке затемнення або повне. Асортимент тканин для ролетів настільки великий, що, напевно, заходячи у нове кафе, в якийсь офіс або просто до друзів, ви можете кожен раз побачити все нові й нові варіанти тканин рулонних штор, які вам раніше не зустрічалися.

Кріплення

Виходячи з того, як ви плануєте використовувати простір навколо вікна, механізм ролетів може кріпитися:

 • у віконному отворі

 • на віконних стулках

 • на стелі

 • на стіні.

Якщо необхідний доступ до квітів на підвіконні, конструкцію закріплюють на стіні. Аби приховати не зовсім ідеальні форми вікна, ролети можна закріпити в отворі. У поєднанні з тюлем і традиційними шторами вдається створити найоригінальніший дизайн приміщення. Пропонуємо купити ролети у Львові, ціна залежить від ширини й висоти рулонних штор.

Тканинні ролети День-Ніч

Двошарові рулонні штори День-Ніч складаються з різних типів тканин. Між собою чергуються сітчасті й щільні кольорові смужки, завдяки чому змінюється інтенсивність світлового потоку. Полотно тканинних ролетів підтягується вгору, залишаючи вільним огляд з вікна, а бажаний рівень освітлення досягається переміщенням непрозорих смужок ролетів ручним управлінням ланцюжком або автоматичним дистанційно.

Полотно тканинних ролетів День-Ніч по-різному розсіює зовнішнє й внутрішнє освітлення, а у приміщенні створюється затишна романтична атмосфера. Завдяки цим властивостям тканинні ролети День-Ніч найбільш популярні у наших клієнтів. Скористайтеся каталогом, у якому представлено оригінальні рішення на будь-який смак, аби замовити ролети День-Ніч. Ціна 750 грн. за 1 кв. м.

Жалюзі горизонтальні для сучасного інтер’єру

Алюмінієві горизонтальні жалюзі на пластикові вікна у Львові - найоптимальніше рішення інтер’єру для цінителів справжнього комфорту. Вони дуже зручні й функціональні, чудово виглядають на кухні й лоджії, адже не вимагають складного догляду. Встановлюються горизонтальні жалюзі на склопакет, залишаючи вільне місце на підвіконні.

Основними елементами у жалюзі є тоненькі пластинки — ламелі, ширина яких зазвичай 24 мм або 16 мм, інколи до 50 мм. При необхідності можна встановити жалюзі алюмінієві горизонтальні у просторі між віконними рамами. Відкриваються й закриваються жалюзі завдяки системі управління, яку розміщено у верхній частині конструкції. Горизонтальні жалюзі металеві є найміцнішими й довговічнішими, не вигоряють на сонці, їх зовнішній вигляд не змінюється під впливом негативних зовнішніх і внутрішніх факторів.

Широка гама кольорів ламелей надає можливість встановити алюмінієві жалюзі у приміщеннях з будь-якими інтер’єрними рішеннями. Пастельні тони ламелей горизонтальних жалюзі добре гармонують з класичним декором, мінімалістичним хай-тек. Універсальне забарвлення білих жалюзі збереже гармонію будь-якої композиції, вони не втрачають білизни навіть після тривалої експлуатації. В офісах, дитячих і медичних установах білі жалюзі додатково підкреслюють чистоту й гігієнічність.

Жалюзі вертикальні – ергономічний елемент дизайну

Виготовлені зі штучних і натуральних тканин, пофарбовані у різні кольори, вертикальні жалюзі змогли повністю замінити в деяких інтер’єрах штори. Іноді дизайнери у своїх проектах поєднують разом штори й жалюзі, що робить композицію більш оригінальною.

Спеціально розроблений для вертикальних жалюзі поворотний механізм дає можливість не просто відкрити або закрити полотно, він дозволяє плавно регулювати світловий потік до необхідної інтенсивності. Процес управління поворотом вертикальних жалюзі здійснюється за допомогою пластикового ланцюжка на боці віконного отвору. Розсовувати й зрушувати змонтовані вертикальні жалюзі допомагає мотузка.

Згідно з прийнятими у світовому співтоваристві стандартами, вертикальні жалюзі поділяються на два види: європейські з шириною ламелі 127 мм та американські 89 мм. За формою розташування вертикальні жалюзі можуть бути класичні, похилі, арочні, еркерні, спеціальні.

Можете замовити й купити вертикальні жалюзі у Львові, це дозволить легко змінювати дизайн інтер’єру. Вони служать довго, зберігаючи чудовий зовнішній вигляд і рятуючи кімнату від проникнення зайвого сонячного світла. Перевагою вертикальних жалюзі є можливість заміни лише тканинних ламелей, а сам механізм зможе слугувати другий термін.

Встановлення тканинних ролетів і жалюзі

У магазині «Віконний Ряд» вам нададуть повний спектр кваліфікованих послуг із замірів, доставки й встановлення жалюзі - горизонтальних і вертикальних, тканинних ролетів – День-Ніч і звичайних. Пропонуємо виїзд на об’єкт дизайнера зі зразками продукції. Встановлення здійснюють майстри, що мають спеціальну освіту, знання матеріалів і сучасних технологій. Термін 3-5 днів.

Переваги магазину «Віконний Ряд»

Якщо ви зважилися, аби урізноманітнити інтер’єр, наші фахівці з радістю допоможуть вам підібрати й купити рулонні штори й жалюзі - найоригінальніші і неповторні. Вже восьмий рік наша компанія працює на ринку, за цей час накопичено значний досвід, встановлено професійні зв’язки с партнерами й постачальниками. Тому пропонуємо нашим клієнтам виключно сертифіковану, якісну й екологічну продукцію.

Серед наших замовників: торговельно-розважальні заклади, магазини, громадські установи, готелі, заклади медицини, складські комплекси, виробничі підприємства, банки, приватний сектор. Чому вигідно замовити ролети й жалюзі саме у нас:

 • Швидке виготовлення й монтаж протягом 3-5 днів.

 • Величезний асортимент якісних матеріалів.

 • Виготовлення нестандартних виробів, ексклюзивних проектів.

 • Ціна на рулонні штори й жалюзі в компанії «Віконний Ряд» - одна з найнижчих у Львові.

 • Знижка на друге замовлення - 10%.

 • Для постійних клієнтів - дисконтна система знижок.

 • Безкоштовний виклик замірника.

 • Надійна гарантія терміном 1 рік.

Догляд за ролетами й жалюзі

Думки про чистку віконних жалюзі інколи можуть лякати. Проте на варто сумувати. Слід пам’ятати, що полотно для рулонних жалюзі оброблено спеціальними антистатиком, іншими речовинами, які не дозволяють затримуватися на них пилу, бруду. Ролети й жалюзі надовго зберігають охайний вигляд. Проте періодично потрібно очищати рулонні штори й жалюзі. Завдяки нашим порадам, ви зрозумієте, що цей процес не такий вже й складний:

 • Використовуйте спеціальну пилососну насадку у боротьбі з пилом і брудом.

 • Додатково очищайте алюмінієві жалюзі, використовуючи м’яку тканину або губку для миття посуду, мило й воду.

 • Вінілові вертикальні жалюзі слід протерти тканиною, змоченою у мильній воді, або зняти з рейок і випрати у ванні.

 • Тканинні ролети й жалюзі протирають м’якою тканиною, змоченою у мильному розчині, допускаються лише делікатні дотики для очищення забруднених місць.

Що саме вибрати для декору вікон і захисту будинку від сонця, купити ролети або жалюзі у Львові - вирішувати тільки вам. А ось найкращим місцем для покупки якісних, доступних за ціною жалюзі й ролетів є наш модний магазин «Віконний Ряд».

На вас чекають приємні ціни, акційні пропозиції й гідне обслуговування!