Все для Вашого комфорту!
ВІКНА ДВЕРІ ПІДВІКОННЯ ВІДЛИВИ РОЛЕТИ ЖАЛЮЗІ

Віконні системи: металопластикові вікна і двері Львів

Наш магазин пропонує великий вибір віконних конструкцій а саме: металопластикові вікна (REHAU, ВІКНАР'OFF, WDS), віконні блоки на балкон, вхідні металопластикові двері для квартири, офісу або торгового приміщення, підвіконня, відливи та інші товари про які Ви можете дізнатись у наших менеджерів.

Віконні системи rehau львів

Віконні системи REHAU

3-х, 5-ти камерний профіль

Дивитися ціни

Віконні системи wds львів

Віконні системи WDS

5-ти, 6-ти камерний профіль

Дивитися ціни

Віконні системи вікнарьов львів

Віконні системи ВІКНАР'OFF

3-х, 5-ти камерний профіль

Дивитися ціни

Підвіконня львів

Підвіконня

Werzalit, Danke, Muller, Open Teck

Дивитися ціни

Водовідливи львів

Водовідливи

Сталеві, алюмінієві

Дивитися ціни

У наші часи металопластикові вікна витіснили старі дерев’яні конструкції, які не могли максимально повно забезпечити будинок теплом і комфортом. Отже, ви наважились поміняти старі вікна на сучасні. Природно, що ви шукаєте оптимальний варіант, і в першу чергу вас цікавлять параметри якості й ціни металопластикових вікон.

Металопластикові вікна

Сучасний ринок металопластикових вікон представлено продукцією українських і німецьких виробників. Металопластикові вікна від компанії «Віконний Ряд» Rehau, Viknaroff, WDS відповідають високим показникам якості, характеризуються оптимальним співвідношенням доступної ціни та зразкових споживацьких властивостей.

Безперечним світовим лідером є німецький концерн Rehau. Для забезпечення високої якості продукції українська компанія Viknaroff, що розташована у Тернополі, замовляє матеріали у найкращих виробників Німеччини, Австрії, Британії. Профільні системи WDS виготовляються у Дніпрі на обладнанні італійської компанії AMUT з європейської сировини.

Як вибрати вікна

При виборі металопластикових вікон у Львові слід орієнтуватися на певні критерії:

 • Тип профільної системи, країна-виробник – ці параметри визначатимуть довговічність, захист від злому, надійність, екологічність металопластикових вікон.

 • Камерність пластикового ПВХ профілю - 3/5/6 камер, чим більше камер, тим більш герметичною є конструкція.

 • Кількість повітряних камер у самому склопакеті – від цього залежить рівень теплоізоляції, шумоізоляції у приміщенні. Можете купити металопластикові вікна з енергозберігальним склом, що значно покращує властивості вікон.

 • Від вибору фурнітури (обмежувач повороту, блокування помилкового відкривання, дитячий замок, протизламні механізми, мікроліфт, ручки) залежить, наскільки зручно працюватимуть вікна, їх надійність і герметичність. Найкраща фурнітура - від європейських брендів Maco, Siegenia-Aubi, Vorne.

 • Завод-виробник – від якості й правильності складання, застосованих технологій залежить надійність конструкції в цілому.

Ціни на пластикові вікна Львів

Безумовно, деякі комплектуючі є базовими й незмінними. Проте, у вас завжди є можливість за вашим бажанням варіювати технічні особливості майбутніх вікон, обрати більш теплу конструкцію або замовити й купити недорого металопластикові вікна у Львові шумозахисні. Наші покупці завжди можуть розраховувати на акційні знижки на вікна й приємні бонуси.

Основні фактори формування ціни на пластикові вікна:

 • профільна система, її камерність

 • камерність склопакету та його наповнення

 • колір профілю ПВХ

 • фурнітура

 • країна-виробник.

Балкони під ключ

Магазин «Віконний Ряд» виконує будь-які роботи з виготовлення й встановленню балконів різних типів з металопластикових і алюмінієвих систем. До вас виїздить замірник-дизайнер, аби виконати необхідні заміри й проконсультувати щодо облаштування балкону зі збереженням естетичного вигляду конструкції, дотримання технічних норм та вітрового навантаження. Якщо ви вирішили замовити скління балкону у Львові, ми готові запропонувати наступні послуги:

 • скління балкона або лоджії;

 • французький балкон;

 • виносний балкон;

 • зовнішнє облаштування балкона;

 • утеплення балкона;

 • балкони під ключ;

 • різноманітні типи дашків і водовідливів для балкона;

 • ексклюзивні проекти.

Профільні системи

Найбільш розповсюджені 3, 4 або 5 камерні системи які існують на нашому ринку з товщиною профілю 60-76 мм. Оскільки кожна з камер має власне призначення – відведення води, монтаж фурнітури, забезпечення міцності, профілі з меншою кількістю камер не відповідають санітарним нормам.

Також в нашому магазині ви можете купити металопластикові вікна із 6-ти або 7-ми камерними системами товщиною більш як 80 мм, що значно покращує звукоізоляцію, герметичні властивості помешкання, проте й збільшує ціну металопластикових вікон.

Енергозберігальні склопакети

Для зменшення втрати тепла, на поверхню одного скла наносять низькоемісійне напилення, яке містить іони срібла. Таке енергозберігальне скло - чудовий ізолятор, оскільки затримує й повільно втрачає тепло. I-скло встановлюють виключно в середину склопакета, оскільки внаслідок атмосферних і механічних дій напилення може швидко зруйнуватися.

На практиці, однокамерний енергозберігальний склопакет (2 скла) виявляється теплішим, ніж звичайний двокамерний (3 скла) без енеогозберігаючого скла. Проте, якщо потрібно забезпечити високу звукоізоляцію, доцільно замовити металопластикові вікна у Львові з двокамерним склопакетом з енергозбереженням або без нього.

Економія, енергозбереження

За статистикою, загальні втрати тепла у будинку розподіляються наступним чином: дах і підвал - 13-15%, зовнішні стіни – 35%, найбільше втрачається тепла через вікна - 37%. Тож хіба варто опалювати вулицю? Цілком зрозуміло, що заміна старих вікон на металопластикові у Львові надасть можливість не тільки зберегти тепло в оселі, а й уникнути майбутніх витрат.

Гарантія та сертифікати

Гарантія на пластикові вікна залежить від типу профільної системи, склопакету й фурнітури, розповсюджується окремо на кожен з вказаних елементів. Зазвичай термін гарантії становить 3-10 років, за умов правильної експлуатації.

Усі віконні системи компанії «Віконний Ряд» мають сертифікати відповідності, повністю відповідають санітарним нормам і протипожежним вимогам.

Терміни виготовлення

Замовлення на металопластикові вікна ми виконуємо протягом 7-10 робочих днів.

Як доглядати за вікнами й правильно користуватись

Аби металопластикові вікна у м. Львів слугували тривалий час, потрібно своєчасно доглядати за ними. Необхідно щонайменше 2 рази на рік змащувати механізми фурнітури спеціальним маслом. Для кращої еластичності й унеможливлення прилипання влітку і примерзання взимку, ущільнювачі також слід змащувати маслом. Не менш важливим є правильне, обережне відкривання та закривання віконних стулок.

Купити вікна у Львові

Замовити й купити металопластикові вікна дуже просто і зручно для вас:

 • Наш майстер-замірник, згідно з попередньою домовленістю, виїжджає до вас на об’єкт і робить заміри.

 • Офіс-менеджер після отримання розмірів запропонує вам конструкцію вікон за оптимально прийнятною ціною із врахуванням усіх побажань.

 • Оформляється договір купівлі-продажу, здійснюється передоплата.

 • У погоджені з клієнтом терміни виконується монтаж.

 • Після виконання усіх робіт ви отримуєте гарантію.

Найкращі інвестиції – це інвестиції у комфортне майбутнє, а саме - у віконні системи від компанії «Віконний Ряд»!