Все для Вашого комфорту!
ВІКНА ДВЕРІ ПІДВІКОННЯ ВІДЛИВИ РОЛЕТИ ЖАЛЮЗІ

Двері вхідні - магазин у Львові

В нашому магазині можна купити вхідні двері по розумній ціні для будь-якого приміщення, які будуть виготовлені на Ваше індивідуальне замовлення! Всі двері відповідають необхідним вимогам щодо механічних впливів, пожежобезпеки, звукоізоляції, теплоізоляції та естетичному дизайну. Виробники вхідних дверей продукцію яких можна замовити у магазині: СТРАЖ, STEELGUARD, УКРДВЕРІ, АПЛОТ, БАСТІОН.

Каталоги вхідних дверей

Як вибрати вхідні двері

Безперечно, у будь-якій квартирі або приватному будинку мають бути вхідні двері. І до них висуваються зовсім інші вимоги, ніж до міжкімнатних дверей.

Як правильно вибрати вхідні двері на вулицю - вимоги й рекомендації:

  • Міцність – важливий фактор для забезпечення безпеки житла від злому, проникнення небажаних гостей. Ви можете купити вхідні двері у Львові зі стійкістю до злому І-ІV класу, V-ХІІІ класи стійкості передбачено для дверей сейфів. Оптимальною є конструкція, коли стіни й двері мають приблизно однакові ступені захищеності.

  • Теплоізоляція – бажано, аби вхідні двері недорого мали утеплену раму, найкраще - термоміст.

  • Покриття й матеріали, що використовуються для зовнішньої частини, мають надійно захищати двері від зовнішніх впливів. Прямі сонячні промені, дощ і град, перепади температур дуже швидко можуть перетворити ваші чудові вхідні двері у конструкцію з облізлим лаком, тріщинами й подряпинами.

  • Звукоізоляція - не варто вечорами дослухатися, які проблеми вирішують сусіди, або що відбувається на вулиці, але з нашою продукцією ви отримаєте надійний захист.

  • Дизайн – вхідні двері мають бути красивими як зовні, так і всередині. Якщо у вас приватний будинок, двері органічно впишуться у загальний дизайн, а, можливо, й стануть основним акцентом житла. І, також, варто потурбуватися про красоту внутрішньої частини вхідних дверей, яка складає невіддільну частину інтер’єра вашої оселі.

Чому вигідно замовити вхідні двері в компанії «Віконний Ряд»

Не зважаючи на повсякденну типову забудову багатоповерхових будинків, дверні отвори можуть не відповідати стандартним розмірам, також це стосується й заміських котеджів. У будівельних магазинах купити вхідні двері за прийнятною ціною по індивідуальних розмірах практично неможливо, і єдиний вихід - зробити замовлення у магазині «Віконний Ряд».

Ми пропонуємо великий асортимент вхідних дверей будь-яких розмірів, у широкому ціновому діапазоні, у різноманітних стильових рішеннях. Наша продукція виключно високої якості й з гарантійним терміном експлуатації. Назви різних моделей вхідних дверей говорять самі за себе: натуралістичні Кантрі, розкішні Версаль, ексклюзивні Жардін, мінімалістичні AV-1, класичні TERMOSCREEN, респектабельні подвійні вхідні двері у стилі арт-нуво.

Багатий модельний ряд постійно поповнюється новими колекціями, які представляють нові течії у дизайнерських напрямах. Різноманітність фактур і колірних рішень надає можливість реалізувати найсміливіші проекти. Крім того, у наявності маємо готові моделі вхідних дверей різних розмірів, тож зможете заощадити час на очікуванні виготовлення.

Як вибрати надійний замок на вхідні двері

Сьогодні на ринку представлено безліч виробників фурнітури для вхідних дверей, зокрема замків. Відгуки щодо замків виробництва КНР досить суперечливі, хоча останнім часом китайські виробники роблять ставку на якість, ніж на кількість, як це було ще декілька років назад.

Незмінною популярністю користується продукція турецької компанії KALE, яка спеціалізується на виробництві дверних замків майже 70 років: накладні й врізні, сувальдні й циліндрові, система Smart Lock з пультом і відбитками пальців. Замки KALE коштують недорого й відповідають стандартам якості. У броньовані вхідні двері купити найкраще замки VIP-сегмента відомих брендів Mul-t-lock, Cisa, Mottura.

Антизрізи на вхідних дверях і доцільність їх встановлення

Антизрізи, або протизнімні штирі, перешкоджають зрізанню петель, підвищують стійкість дверей від злому. Навіть, якщо дверні петлі зрізано, антизрізи утримують полотно у дверній коробці, завдяки чому відкрити двері стає неможливо. Встановлюють антизрізи з боку петель – зазвичай два або три. Оскільки конструкція без антизрізів не здатна забезпечити надійного захисту, то й ціна вхідних дверей у м. Львів суттєво відрізняється. Майже всі моделі, крім економ класу, оснащено антизрізами.

Можливо також встановлення дверних притворів – контурів ущільнення, схожих на невеличкі виступи, товщина сталі у яких становить 2-3 см. Такий захист суттєво покращує шумо- і теплоізоляційні якості, герметичність дверей, здатний уберегти від віджимання полотна вхідних дверей ломом, перерізання ригелів замків і антизрізів болгаркою.

Гарантія на вхідні двері

Для усієї нашої продукції властиві високі споживацькі якості, вхідні двері мають сертифікати відповідності, позитивні висновки санітарно-гігієнічної служби. Гарантійний термін майже у всіх виробників – 1 рік, а на серію PROOF від торгової марки СТРАЖ надається гарантія на 3 роки.

Комплектація вхідних дверей

До базової комплектації вхідних дверей входять наступні елементи: дверна коробка, петлі, антизрізи, ступка, ребра жорсткості, МДФ, ущільнювач, утеплювач, стальний лист, замки, вічко, лиштва. Ви можете замовити вхідні двері у м. Львів, й виробник змінить базовий комплект за вашим бажанням, адже від комплектації повністю залежить забезпечення максимальної безпеки приміщення.

Ціни на вхідні двері

Базова ціна на вхідні двері починається від 4800 грн. Від комплектації й особливостей конструкції залежатиме остаточна вартість. Нашим покупцям ми пропонуємо чудові знижки й приємні бонуси:

  • знижка на придбання декількох комплектів дверей;

  • знижка на монтаж або безкоштовна доставка;

  • при більшій ціні вхідних дверей - відповідно більша знижка;

  • приваблива система заохочень – додатковий відсоток знижки в період наступної покупки.

Пропонуємо зробити правильний вибір - вигідно купити вхідні двері у Львові й стати нашими улюбленими клієнтами!