Все для Вашого комфорту!
ВІКНА ДВЕРІ ПІДВІКОННЯ ВІДЛИВИ РОЛЕТИ ЖАЛЮЗІ

Міжкімнатні двері ТЕРМІНУС

Міжкімнатні двері термінус серія modern львів

Серія:

MODERN


Перейти

Міжкімнатні двері термінус серія caro львів

Серія:

CARO


Перейти

Міжкімнатні двері термінус серія elit львів

Серія:

ELIT


Перейти

Міжкімнатні двері термінус серія fashion львів

Серія:

FASHION


Перейти

Міжкімнатні двері термінус серія urban львів

Серія:

URBAN


Перейти

Відоме українське підприємство з виробництва дверей було засновано 2005р. За цей короткий період часу підприємство стало лідером на ринку України з виробництва міжкімнатних дверей, дерев'яних євровікон.

Підприємство Terminus оснащене найсучаснішим обладнання з Італії та Німеччини. Команда “TERMINUS” – це стильні, активні люди які впевнені в своїх силах та постійно вдосконалюються. Екологічність та природність “TERMINUS” полягає не тільки у виготовленні продукції з натуральної деревини а й у застосуванні найновіших високоякісних оздоблюваних матеріалів європейських виробників.

Технології які використовуються при виготовленні продукції:

Високотемпературна поклейка

Проклейка заготовок здійснюється за допомогою клею, при температурі +130 ° C. При такій температурі заготовки міцно склеюються між собою.

Правильна вологість

Обрізна дошка висушується на території заводу. Брус сушиться в спеціальних сушильних камерах до вологості 8-10 %. Висушену до потрібної вологості дошку постачають в цех торцювальний верстат, де відбувається видалення дефектів (сучки, гниль).

Технологія мікрошип

Зрощення заготовок до потрібних розмірів за допомогою мікрошипування. Вона дозволяє значно підвищити міцність та зносостійкість конструкції. Бруски проклеюються спеціальним клеєм для дерева, потім зрощуються під найвищим тиском по всьому периметру на пресі зрошування.

Ручна робота

При виробництві задіяна ручна робота. Фільонки доводять, шліфують в ручну спеціальним шліфувальними машинками. Робочі підбирають деталі за видами шпону і кольору, промащують їх клеєм і скріплюють. Грунтування дверей проводиться за допомогою системи нанесення фарбопульта комбінованим методом нанесення лаку і проходить ретельну перевірку оператора доводчена.

Покриття

Двері встановлюються на спеціальні конструкції. Маляр за допомогою пневмосистеми і фарбопульта проводиться тонування дверей потрібним кольором. Після нанесення тонування (через деякий час не менше 15-20 хв) двері покриваються фінішним шаром лаку.

Рекомендовані умови експлуатації і зберігання:

  • Експлуатація можлива тільки в вертикальному положенні.

  • Не допускайте механічної дії на полотоно, зіткнення з гарячими. предметами та не користуйтеся миючими засобами, які містять агресивні хімічні речовини і розчинники.

  • Вологість приміщення більше 65 % при температурі 15 ° C до 30° C.