Все для Вашого комфорту!
ВІКНА ДВЕРІ ПІДВІКОННЯ ВІДЛИВИ РОЛЕТИ ЖАЛЮЗІШановні відвідувачі!

У зв'язку із постійною зміною цін на сировину, ціни на сайті можуть не відповідати вказаній продукції. Точну вартість можна отримати за телефонами: 067-340-10-91, 095-340-10-10

PROOF 1200 - вхідні двері на вулицю ТМ СТРАЖ

Вхідні двері подвійні «PROOF» замовити у львові

Двері «PROOF»

Ціна від 19600 грн

Вхідні двері подвійні «Party A» замовити у львові

Двері «Party A»

Ціна від 20070 грн

Вхідні двері подвійні «Party С» замовити у львові

Двері «Party С»

Ціна від 25090 грн

Вхідні двері подвійні «Party D 1.5» замовити у львові

Двері «Party D 1.5»

Ціна від 25270 грн

Вхідні двері подвійні «РИО Double» замовити у львові

Двері «РИО Double»

Ціна від 27350 грн

Вхідні двері подвійні «РИО Double» замовити у львові

Двері «РИО Double»

Ціна від 30190 грн

Вхідні двері подвійні «Стрим Double» замовити у львові

Двері «Стрим Double»

Ціна від 30490 грн

Вхідні двері подвійні «Классе Рио» замовити у львові

Двері «Классе Рио»

Ціна від 30250 грн

Вхідні двері подвійні «Рива P Double» замовити у львові

Двері «Рива P Double»

Ціна від 34140 грн

Вхідні двері подвійні «Эридан Рио» замовити у львові

Двері «Эридан Рио»

Ціна від 30500 грн

Вхідні двері подвійні «Slim P Double» львів

Двері «Slim P Double»

Ціна від 27550 грн

Вхідні двері подвійні «Alfa Double» львів

Двері «Alfa Double»

Ціна від 42850 грн

Вхідні двері подвійні «Цезар Double» львів

Двері «Цезар Double»

Ціна від 44550 грн

Вхідні двері подвійні «Робле Рио Double» львів

Двері «Робле Рио Double»

Ціна від 42000 грн

Вхідні двері подвійні «Estra Slim Double» львів

Двері «Estra Slim Double»

Ціна від 40200 грн

Вхідні двері подвійні «Alfa Рио Double» львів

Двері «Alfa Рио Double»

Ціна від 41400 грн

З чого починається будинок? Звичайно, з надійних, міцних і солідних вхідних дверей. Вони зустрічають на порозі господарів і гостей, забезпечують безпеку, тепло, затишок і збереження майна. Але якщо у квартири встановлюють переважно стандартні двері шириною 80 см, то інколи зручніше монтувати полуторні вхідні двері PROOF 1200.

Такі двері рекомендується встановлювати у приватних будинках, котеджах. Десятки клієнтів вже зробили вибір полуторних вхідних дверей ТМ Страж із сучасним дизайном на під'їзд офісу або в тамбур на кілька квартир і загальний коридор, що забезпечує користувачам значні додаткові можливості

Висока якість полуторних дверей

Завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам, полуторні вхідні двері PROOF 1200 сьогодні мають підвищений попит. Їх особливістю є збільшені розміри 1200х2050 мм і конструкція, що передбачає дві стулки: робочу широку 90 см і вузьку 30 см, що закривається на шпінгалети. Можливе виготовлення за стандартними розмірами 1220/1250/1320х2050 мм.

Це дуже зручно, оскільки в житті часто виникає необхідність максимально збільшити ширину проходу до розмірів отвору для занесення меблів або інших великогабаритних предметів, а в інший час користуватися дверима у звичайному режимі. За іншими характеристиками полуторні вхідні двері PROOF 1200 нічим не відрізняються від надійних металевих дверей ТМ Страж стандартних розмірів.

Полотно дверей має посилений каркас з вертикальними ребрами жорсткості й стальний лист завтовшки 1,8 мм, що є найкращим захистом житлового або офісного приміщення. Для більш зручного регулювання притвору вхідні двері обладнано спеціальним пристроєм притискання полотна.

Вхідні двері PROOF 1200 чудово витримують високі механічні навантаження, а оздоблення плитами МДФ, вкритими високоякісною плівкою ПВХ, підвищує їх стійкість до руйнівного впливу навколишнього середовища. Тому такі двері довговічні й практичні. Лінійку моделей PROOF 1200 представлено чотирма комплектаціями: Standart, Standart Hook, Standart Plus та Prestige, які відрізняються глибиною коробу, кількістю ребер жорсткості, фурнітурою.

У нас в каталозі ви знайдете різні моделі вхідних дверей PROOF 1200: з декоративними решітками, двокамерним склопакетом, вставками з нержавіючої сталі. Усі варіанти виконано з якісних матеріалів, тому ви можете не хвилюватися з приводу безпеки своєї сім'ї. Вибирайте функціональні й красиві вхідні двері в компанії «Віконний Ряд»!